O nas

Ochroną i bezpieczeństwem informacji, a ochroną danych osobowych w szczególności, zajmujemy się już od wielu lat.
Lubimy to robić, znamy się na tym i chcemy naszą pasją i wiedzą podzielić się z Państwem.

Początkowo każde z nas działało na własną rękę. Postanowiliśmy jednak nie rywalizować, ale połączyć siły, a Państwu zapewnić przez to jeszcze większą ochronę Waszych danych. Nazwa naszej spółki oddaje dokładnie to, w jakim celu powstaliśmy i co możemy zaproponować. Współpracujemy z prawnikami i informatykami tak, by nasze usługi były coraz bardziej kompletne i profesjonalne.

Nie oferujemy Państwu mnóstwa niepotrzebnych dokumentów, nudnych szkoleń, czy płytkich wyjaśnień. Dajemy Wam pewność i spokój, że ochrona danych osobowych w Waszej jednostce jest prowadzona w sposób przemyślany i odpowiedzialny. Dajemy Wam komfort, jaki zawsze towarzyszy zatrudnianiu wysokiej klasy specjalistów.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Referencje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Roman Kowalski

Dyrektor ds. marketingu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin nibh augue, suscipit a, scelerisque sed, lacinia in, mi. Cras vel lorem. Etiam pellentesque aliquet tellus. Phasellus pharetra nulla ac diam. Quisque semper justo at risus. Donec venenatis, turpis vel hendrerit interdum, dui ligula ultricies purus, sed posuere libero dui id orci.

Roman Kowalski

Dyrektor ds. marketingu

Nasz zespół

Tworzymy zespół specjalistów, który gwarantuje wysokiej klasy usługi bezpieczeństwa.

22 lata

Doświadczenia

Wojciech Piasecki

Prezes Zarządu

Jestem certyfikowanym audytorem wewnętrznym SZBI wg PN ISO/IEC 27001:2014. Problematyką ochrony danych zajmuję się od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywałem min. w administracji rządowej, samorządowej, instytucjach kultury i służby zdrowia. W tym czasie ukończyłem Studia podyplomowe z ochrony danych osobowych na Uniwersytecie Gdańskim oraz wiele kursów i szkoleń min. w GIODO, UODO, TUV Nord, Ministerstwie Finansów oraz Akademii Obrony Narodowej. Z wykształcenia jestem filozofem: z zamiłowania sceptykiem, z przyzwyczajenia realistą. W ochronie danych skupiam się na solidnej dokumentacji i ciekawych szkoleniach.

7 lat

Doświadczenia

Katarzyna Kawczyńska

Członek Zarządu

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Diagnozowanie ekonomiczne i funkcjonowanie przedsiębiorstw” na Uniwersytecie Gdańskim, studiów podyplomowych w zakresie ochrony danych osobowych Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz studiów podyplomowych na kierunku „Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych” na Politechnice Gdańskiej. Jestem certyfikowanym audytorem wewnętrznym SZBI wg PN  ISO/IEC 27001:2014. Przez wiele lat pracowałam jako księgowa w międzynarodowej korporacji. Od 2016 r. zdobywam doświadczenie w ochronie danych osobowych w sektorze prywatnym administracji publicznej, instytucjach kultury i oświaty, przeszłam wiele kursów i szkoleń organizowanych min. przez GIODO, UODO, TUV Nord. Posiadam poświadczenie bezpieczeństwa – pełniłam funkcję pełnomocnika ds. informacji niejawnych o klauzuli „POUFNE”. Pełnię funkcję inspektora ochrony danych oraz uwielbiam prowadzić szkolenia 😊

25 lat

Doświadczenia

Grażyna Kawczyńska

Inspektor ochrony danych

Ochroną danych osobowych zajmuję się ponad 20 lat jako administrator bezpieczeństwa informacji a obecnie jako inspektor ochrony danych. Zajmuję się zagadnieniami ochrony danych w podmiotach administracji publicznej, a także w podległych im jednostkach organizacyjnych oraz w sektorze prywatnym. Lubię przekazywać swoją wiedzę na szkoleniach.

22 lata

Doświadczenia

Małgorzata Zgutka

Inspektor ochrony danych

Jestem z wykształcenia inżynierem informatykiem. Pasjonuje mnie tematyka dotycząca bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych. Skończyłam studia podyplomowe: Audytor Systemów Informatycznych w Instytucie Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Obecnie pełnię funkcję członka Zarządu w Spółce Informacje Bezpieczne oraz jestem Inspektorem Ochrony Danych w obszarze edukacji. Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Anna Ciurak-Piasecka

Inspektor ochrony danych oraz Asystent Prezesa

Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu, z doświadczenia HRowcem w dużej, międzynarodowej korporacji i mniejszych firmach lokalnych, z zainteresowania „usprawniaczem” procesów biznesowych i komunikacji wewnętrznej. Z ochroną danych osobowych mam do czynienia od początku kariery w zadaniach kadrowych i procesach z nimi powiązanych. Ułatwia mi to wgląd w perspektywę Klienta i czynności przetwarzania danych. W IB oprócz ochrony danych u Klienta, dbam o media społecznościowe, dokumentację i całościowe wsparcie firmy, by pracowało się nam lepiej i wydajniej.

Bogusław Kawczyński

Inspektor ochrony danych

Ochroną danych osobowych zajmuję się od września 2017 roku. Jestem inspektorem ochrony danych w jednostkach oświatowych podległych administracji samorządowej. Specjalizuję się w problemach ochrony danych w oświacie, urzędach miast oraz podmiotów z zakresu biznesu.

Przemysław Gadomski

Inspektor ochrony danych

Ochroną danych osobowych zajmuję się od czerwca 2021 r. Praca w IB to początek mojej kariery zawodowej. Posiadam certyfikat audytora wewnętrznego z normy ISO 27001. Sukcesywnie pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie. Studiuję bezpieczeństwo wewnętrzne, specjalność; bezpieczeństwo w biznesie. Podjąłem studia podyplomowe w zakresie Zarządzania bezpieczeństwem informacji wg normy ISO 27001. Uczestniczę w kursach i szkoleniach doskonalących moje umiejętności. 

Mateusz Woźniak

Inspektor ochrony danych

W 2017 roku ukończyłem bezpieczeństwo wewnętrzne (specjalność: administracja bezpieczeństwa i porządku publicznego) na Wydziale Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Z firmą Informacje Bezpieczne jestem związany od 2018 roku. Od tego czasu uzyskałem tytuł auditora wewnętrznego norm ISO 9001 oraz 27001, a także ukończyłem studia podyplomowe w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji. Prywatnie jestem instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego, miłośnikiem górskich wędrówek oraz majsterkowania.

Zapraszamy do kontaktu

Formularz kontaktowy

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej