Poznaj nasze usługi

Usługi, jakie oferujemy, podzieliliśmy na osobne moduły. Najbardziej kompletnym rozwiązaniem ochrony danych dla firm jest bieżąca opieka, którą jesteśmy w stanie zapewnić w sposób ciągły i nieprzerwany. Na Państwa życzenie możemy również zająć się tylko przeprowadzeniem audytu wdrożeniowego oraz stworzeniem dokumentacji ochrony danych. Zapewniamy też wszechstronne przeszkolenie pracowników Państwa firmy lub samej kadry kierowniczej. Prowadzimy też szkolenia otwarte, na które serdecznie zapraszamy wszystkich.

Bieżąca opieka

Kompletna usługa polegająca na wykonaniu dokumentacji, wdrożeniu jej w procesy organizacji, szkolenie kadry kierowniczej i pracowników oraz regularne sprawdzanie stanu tego wdrożenia przez przeprowadzanie audytów.

Szczegóły

Dokumentacja

Dla niektórych organizacji łatwiej jest zamówić usługę wykonania dokumentacji ochrony danych, a szkolenia i audyty realizować osobno. Optymalna oferta dla nich opisana jest na tej stronie.

Szczegóły

Audyty

Audyty to najważniejszy element nadzoru nad ochroną danych. Należy go wykonać na początku wdrażania systemu ochrony danych oraz regularnie powtarzać po zakończeniu wdrażania.

Szczegóły

Szkolenia

Bez mądrych, regularnych szkoleń trudno wyobrazić sobie pełne wdrożenie ochrony danych osobowych w organizacji.

Szczegóły

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej