Bieżąca opieka

Jeśli myśląc o ochronie danych wyglądasz trochę jak Myśliciel Augusta Rodina, to wydaje nam się, że moglibyśmy nieco pomóc.

Masz już świetny start, bo jeśli zastanawiasz się nad tematem ochrony danych osobowych w swojej organizacji, to robisz coś, co cechuje najlepszych. Wdrażając przemyślany system ochrony danych, wzmacniasz swój wizerunek na rynku wśród klientów i innych kontrahentów.

Zapewne już wiesz, że jesteś Administratorem danych, które posiadasz w swojej organizacji i to na Tobie ciąży odpowiedzialność za ich ochronę. I tu masz w zasadzie trzy rozwiązania:

 • 1

  Przebrniesz przez RODO, zaliczysz kilka kursów z ochrony danych i wszystko będziesz robił sam.

 • 2

  Zatrudnisz do realizacji zadań ochrony danych pracownika.

 • 3

  Zlecisz zadania zbudowania, wdrożenia i zapewnienia ciągłości ochrony danych wyspecjalizowanej firmie.

Kompleksowa pomoc

Jak się domyślasz, oferujemy kompleksową pomoc w zakresie punktu trzeciego. W ramach tego rozwiązania najbardziej kompletnym rozwiązaniem jest bieżąca opieka nad procesami przetwarzania danych, która polega, w dużym skrócie, na:

 • 1

  Opracowaniu wymaganej dokumentacji ochrony danych (co zawiera dokumentacja?)

 • 2

  Przeszkoleniu personelu z zagadnień w niej omawianych

 • 3

  Cyklicznych audytach, mających za zadanie stałe wdrażanie opracowanych i opisanych w dokumentacji rozwiązań (co obejmuje przykładowy audyt?)

Niezależnie od tego, czy Twoja organizacja jest zobligowana do wyznaczenia Inspektora ochrony danych, czy wystarczy osoba nadzorująca te procesy, powierzenie zadań związanych z ochroną danych zewnętrznej firmie daje Ci spokój i pewność, że ten temat, w Twojej organizacji jest – jak mówią – ogarnięty.

Jeśli zaciekawiliśmy Cię na tyle, że chciałbyś, aby to nasza firma zajęła się tematem ochrony danych w Twojej organizacji napisz, zadzwoń, lub od razu wypełnij formularz ofertowy na stronie. Jeśli chcesz to komuś zlecić, a potem sprawdzić i wysłać do nas, lepsze będą pliki w odpowiadającym Ci formacie: DOCX, ODT lub PDF do pobrania i uzupełnienia. W formularzu ofertowym zbieramy podstawowe informacje o Twojej organizacji, żeby wycena oferty była adekwatna do pracy, jaka nas czeka.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu lub wypełnienia formularza ofertowego.

Formularz ofertowy

Poznaj nasze usługi

Bieżąca opieka

Szczegóły

Dokumentacja

Szczegóły

Szkolenia

Szczegóły

Nasza strona internetowa używa plików cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej